Obrázky Photo

Klikem se vrátíte na Hlavní stránku.

   

                  Tady jsou většinou práce do školy a jim podobné blbůstky dělané v Photoshopu, zatím začínám, takže sem budu přidávat pomalu další photo.


 
<<<Zpět na výběr obrázků.

Photo

 

Pro info o obrázku na něj přejeďte kurzorem. (IE)

Symbol o Radiaci a atomovém nebezpečí, také o reciklaci. Na jedné fotce je fotka normální restaurace na Růžku, ta druhá, no neřekli by jste že je sto let stará? Reklamní blok vyrobený tak, aby se vešel na 1/3 stránky A4. Logo čokoládovny, jak prosté :-) Krajina která originálně byla dělaná jako fotka, nyní předělaná do podoby simulace malby štětcem.
Rodinný erb s názvoslovým: 'Pravá pokračující krev.' Samara s věnováním. Klikněte ke zvětšení. Slib se jménem Martin. Jméno Zuzka v žáru ohně. Poučení že nikdy by se nemělo posuzovat podle zevnějšku.
Jing Jang, neboli dobro ve zlu a zlo v dobru. Wallpaper k největší povídce o HP všech dob... ach jo, už se zase vytahuju, tak já budu zticha :-X Roztomilí medvídci Me To You ve velké koláži na celou plochu s pozadím z hvězdiček :c) Co je to? Martix kód? Podivná zářící koule? Nebo roj nazelenalých meteoritů? Ne! It's My Life! Leták pro firmu Finlux s televizory se zabudovanými digitálními přijímači.

V V V   Flash reklama na imaginární firmu Pegasus poskytující internetové připojení   V V V

Žádný obrázek Žádný obrázek Žádný obrázek Žádný obrázek Žádný obrázek

 

 
    Počítadlo přístupů:

               

   
    Anketa Skynet-web

  

 

© 2006 Web by Skynet