Star Trek Skynet

Klikem se vrátíte na Hlavní stránku.

   

                            Právě se nacházíte v SOUKROMÉ povídce autora stránek kde si dá se říct vylévá vztek na tenhle ošklivej svět plný nenávisti a nespravedlnosti. Vystupuje zde jeden kluk, který si také vytrpěl zlobu světa, avšak ta ho neopouští i nadále, najde však spřízněnou duši v jedné dívce, která se zdá tolik odlišná od okolního světa, stejně jako je on. Že vám to nezní jako Star Trek? Budete se divit, ale Star Trek to je!      Federace totiž bude stát před nejtěžší zkouškou v její historii!

<<<zpět na Povídky                     Scénář

Kapitoly

        Popis
  1. VÝBĚR KAPITOL:
    1. Zrod hrdiny

    2. Neznámý stupeň utajení

 

   Náš příběh začíná před mnoha lety kdy Enterprise-D v čele s kapitánem Picardem poprvé narazila na rasu zvanou Borgové. Úplně první útok na jinou loď Federace Borgy se odehrál ve vzdálené části alfakvadrantu, byla to USS Lalo, která na sobě právě měla jednoho člena posádky, kterému sice ještě nebylo ani deset let, ale už tehdy měl sílu odolat asimilaci Borgů.
   Osiřelý chlapec poté vystuduje Akademii a spolu s kapitánem Willem Rikerem se vydává prošetřit záhadu v neutrální zóně. Ovšem tato záležitost se brzy změní v katastrofu, když výzkumný tým objeví pravou příčinu.
   Následně na se se celý alfakvadrant a tvorové v něm ocitají v tváří v tvář jednomu z největšího zla.
   Přitom však ani Enterprise, ani moderní těžký útočný křižník Skynet a jeho posádka nevědí, že právě oni byli vybráni, aby položili samotný základ této strašlivé rasy a vypustili na svět zlo, které má již nyní na svědomí miliardy životů.
   Celý vesmír je ohrožen, bitva v čase může začít.

 
    Počítadlo přístupů:

               

   
    Anketa Skynet-web

  

 

© 2006 Web by Skynet